Karolina Stonjeková ŽIVĚ #18 - Komunisté ve stopách Pirátů, Fialovo kvádro a (euro)defenestrace

1 000 zhlédnutí 30K

Karolina Stonjeková vystudovala politologii, mezinárodní vztahy, a také obor historická sociologie. Celý profesní život se ale živí prací v komerčním sektoru a pracuje jako PR konzultantka. Těší se na vás každé pondělí ve 21:00 zde na Xaver Live...

🎙 Poslouchejte jako podcast:
podcasts.apple.com/podcast/ka...

👉🏼 Připojte se ke členství s výhodami:
www.youtube.com/c/xaverlive/join

ℹ Dále vás také zvu ke sledování:
xaverlive.cz
www.xtv.czToto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 4.0 Mezinárodní License. creativecommons.org/licenses/...

Copyright © XTV s.r.o.

Komentáře

 1. hoiy vinosa
  hoiy vinosa
  Před 2 dny

  KAROLINKO, RADUJI SE A VÝBORNĚ BAVÍM DIKY❣

 2. wnnalis cioov
  wnnalis cioov
  Před 2 dny

  to pro něj poprvé.

 3. Joachim Flum
  Joachim Flum
  Před 3 dny

  Xaver a Holec jsou levičáci a nejspíše voliči Babiše- minimálně p. Holec ano, proto a také proto, jak Xaver- chameleon- otočil, a jeho působení v radě ČT ve mne zanechává pachuť, když na počátku jsem byl nadšen- jste Vy Karolíno, jediná, koho sleduji z tohoto tria- zejména proto, že jste zůstala pravičákem- nicméně Váš názor, že nemáte koho z pravice volit, že tu pravice není, mi přijde vtipný... To byste volila starou ODS?? Topolánek nebo Jasánek?? Jako vážně? A co je tedy SPD?? Jediná silná pravicová strana u nás, společně s Volným blokem, který naštěstí posiluje, no tento názor je úplně mimo- přirovnání k párkům a stejku už ani nekomentuji... A kritika Volného bloku s ohledem na výše uvedené je též nepochopitelná... Ač jsem Váš fanoušek, tak v těchto věcech jste tentokrát pindala Vy..

 4. Standa on IQ #shorts
  Standa on IQ #shorts
  Před 4 dny

  Co se děje s Xaverem?

  1. hoiy vinosa
   hoiy vinosa
   Před 2 dny

   snaženi o obnovu této strany je marné.

 5. Viktor Adam
  Viktor Adam
  Před 5 dny

  Opět super! Líbila se mi ta hláška, kdyby vládli komunisté a asi i Piráti na poušti, byl by písek na příděl. Je to vtipné, ale obávám se že krutá realita. Jste paní Karolínko super člověk a máme Vás moc rádi a držíme palce!

  1. wnnalis cioov
   wnnalis cioov
   Před 2 dny

   Kdo je to ta EU, že mám dělá tak zle? Kde se tu vzala? Spadla z nebe?

 6. tomas zavadil
  tomas zavadil
  Před 5 dny

  už i Barney Stinson říkal Fialovy ad nahodí oblek a Fiala poslechl Barney Stinson chystá velkou party v obleku pozván byl i Petr Fiala je zván každý ale je jedno pravidlo všichni musí mít oblek a bude to počkej si legend legendární

  1. mikea hiooi
   mikea hiooi
   Před 3 dny

   Tak u Procházkové, obhájkyně čečenských teroristů, už nepřekvapí žádné její "pindy"...🙄

 7. Petrarmada
  Petrarmada
  Před 6 dny

  kotlíkářka si myslí ,že její projev je sranda legrační ... ne není ,jediné co mě napadá je to příště nezapnout .

  1. Zlatá Orchidea
   Zlatá Orchidea
   Před 3 dny

   @Petrarmada Tvůj prroblém. Leč se.

  2. Petrarmada
   Petrarmada
   Před 3 dny

   @Zlatá Orchidea Ne nejsem jsem normální

  3. Zlatá Orchidea
   Zlatá Orchidea
   Před 4 dny

   @tomas zavadil To ho musíš mít hodně rád, když jsi k němu tak milosrdný. Ono úplně stačí, že je Pirát a samo o sobě to vysvětluje vše.

  4. Hana Tipova
   Hana Tipova
   Před 5 dny

   Tak proč to poslouchas? Nikdo tě nenutí.

  5. tomas zavadil
   tomas zavadil
   Před 5 dny

   @Zlatá Orchidea Ivan Bartoš je pošuk

 8. Brigita Veselková
  Brigita Veselková
  Před 6 dny

  Karolínko opět za 1*.

 9. Zdeněk Hubka
  Zdeněk Hubka
  Před 7 dny

  U nás v Čez už máme plán oficiální jak naplňovot fit for 55 jak se bude platit Co2.

 10. Marisstella Tošovská
  Marisstella Tošovská
  Před 8 dny

  KAROLINKO, RADUJI SE A VÝBORNĚ BAVÍM DIKY❣

 11. Hádes
  Hádes
  Před 8 dny

  odpálit karieru na kanále k manipulaci veřejnýho mínění to chce pořádné slib...

 12. Robert Káčer
  Robert Káčer
  Před 8 dny

  Super komentář k pindě.

 13. Josef Hetcl
  Josef Hetcl
  Před 9 dny

  Dobrý vecer

 14. Dusan Ryzler
  Dusan Ryzler
  Před 9 dny

  Každému člověku který chce komunismus bych ho dopřál.Osobně nepotřebuji 7x týdně do Kauflandu,nepotřebuji auto i když ho mám,nepotřebuji telefon(spíše bych se ho rád zbavil),dokonce nepotřebuji ani byt a stupidní práci řidiče který vozí piliny sem tam na stovky kilometrů vzdálená místa.Rád půjdu pracovat na farmu,vezmu si holiny a budu okopávat mrkev 🥕 .Chtěl bych ale vidět všechny ty vzývače starých časů jak by potom koukali.😁✌️.

  1. Daniel T
   Daniel T
   Před 7 dny

   @Dusan Ryzler Rozumím, v každém připadě je to smutné.

  2. Dusan Ryzler
   Dusan Ryzler
   Před 7 dny

   @Daniel T Vůbec jste mě nepochopil!Problém (můj) není v tom že bych musel bydlet na ubytovně kvůli penězům.Můj příjem je nadstandardní.Děti nechci kvůli tomu,že neumím a nechci být odpovědný za druhé.Příklad:kdyby jsem třeba s partnerkou měl děti a ona by si náš společný vztah nějak rozmyslela a úmyslně nebo neúmyslně by to bylo trauma pro moje (naše) děti,musela by počítat s tím jaké to může mít následky.Asi by jí zkoumali archeologové za mnoho tisíc let.Jestli někdo udělá rozhodnutí nebo chybu na základě které má děti,je jeho povinností aby rozpad vztahu děti NIJAK!!!neovlivnil!!!!

  3. Daniel T
   Daniel T
   Před 8 dny

   @Dusan Ryzler Právě o tom je řeč,tito lidé měli sluśné bydleni a ti všehoschopni je odtud vyhodili,protože neměli na nájem,jejich manželstvi ztroskotalo a oni zůstali bez peněz,přitom nešlo o deset děti,které mají Romové.Ne všichni se s tím dokázali vyrovnat,sám píšete,že byste s dětmi musel žít na ubytovně.To je smutné,že takto pracovitý muž nemůže založit rodinu,protože i s dětmi byste musel žít na ubytovně.

  4. Dusan Ryzler
   Dusan Ryzler
   Před 9 dny

   @Daniel T Mít děti,je odpovědnost a navíc dvou lidí najednou.Nemám moc dobrých vlastních zkušeností (z rodiny)a proto děti neplánuji.Nechci aby z jakéhokoli důvodu bydleli na ubytovně ze sociálních dávek.Moje rodinná zkušenost je ještě z doby komunismu a byla možná horší právě proto.Rodina je taktéž osobní odpovědností daných lidí a nechápu proč by každý musel platit vyšší daně a sociální pojištění aby si mohli mladí pořídit tři děti a bez jakékoli odpovědností žít že soc.dávek.Pokud už by se někdo jiný měl postarat (mimo otce a matky) měli by to být prarodiče.Téma je příliš obsáhlé,ale zcela jistě vím,že by jsem Vám vysvětlil logiku svého uvažování a možná změnil i Váš názor.Pokud jde o bezdomovce se má věc asi takto:většina a to absolutní,je v této situaci vlastní vinou.Gemblerství,alkoholismus,různé psychické problémy po rozchodech,trestná činnost a drogy u mladistvých atd.Zkuste někdy u obchodu bezbomovci který po Vás chtěl peníze na jídlo koupit svačinu.Pokud Vás rovnou nepošle k šípku ihned po tom co zajděte za roh poletí sváča do koše.Žádný člověk nemusí být na ulici (pokud nechce).Tohle mě přímo posouvá k další myšlence,že tito lidé bezdomovci být chtějí.Nikdo(téměř) kdo tohle nezažil nechápe význam slova svoboda a podstatu návratu člověka k základním potřebám .Tito lidé dělají jenom to co musí.

  5. Daniel T
   Daniel T
   Před 9 dny

   @Dusan Ryzler Jsem ráda, že jste spokojený,jste ještě mladý a zdravý,přeji Vám, aby Vam to vydrželo ale urcitě jste se potkal i s bezdomovci, kteři byli staři a nemocni a ti tuto situaci nepřežili.Obdivuji Vás, že se takto vyrovnáváte se situaci, ale určitě byste chtěl i děti.

 15. Petr Dostál
  Petr Dostál
  Před 9 dny

  Petra Fialu by mohl režírovat třeba takový Andrew Blake a tam by fiala mohl vystupovat také v kvádru (nebo třeba i v krychli) a ten režisér by to určitě narežírovat zvládnul. Nebylo by to pro něj poprvé.

 16. Mylous Jakes
  Mylous Jakes
  Před 9 dny

  Ve srovnání s dobou, kdy jsme měli premiéra Aloise Rašína, je dnešní jarmulka Bábiško poněkud tristní.

  1. Zlatá Orchidea
   Zlatá Orchidea
   Před 4 dny

   @Mylous Jakes Tobě taky a ze všech stran.

  2. Mylous Jakes
   Mylous Jakes
   Před 5 dny

   @Zlatá Orchidea facepalm...

  3. Zlatá Orchidea
   Zlatá Orchidea
   Před 5 dny

   Ty nosíš jarmulku ? Tak jenom v synagoze, jinak nemusíš. U nás se žádné víry zatím nezakazují. No a Babiš jarmulku nenosí vůbec, nejspíš k tvé lítosti není židovského vyznání.

 17. Daniel T
  Daniel T
  Před 9 dny

  Paní Karolina procestovala celý svět,vzhledem k mládí by měla říci, jak si na to vydělala.Pane Xavere, vzhledem k událostem, ke kterým se vyjadřuje je její vyjadřováni ubohé,zdraví lidi, kteři jí posílaji peníze a to je její program,kritikou uvedených stran se zabývají všichni.Myslím, že byste jí měl vyměnit.

  1. Marty
   Marty
   Před 9 dny

   @Daniel T A mmch já žádný její "moudrosti" nepotřebuju, od toho mám vlastní mozek. Ona je jenom další názor, který mě zajímá.

  2. Marty
   Marty
   Před 9 dny

   @Daniel T Primitivy si nech pro svý soudruhy. Úpadek společnosti po 89 je především to, že prominentní bolševici neskončili minimálně ve vězení, tak buď rád, že si můžeš SVOBODNĚ a bez následků blábolit ty svoje bludy na netu.

  3. Daniel T
   Daniel T
   Před 9 dny

   @Marty Nechte si urážky primitive a když neumíte slušně odpovědět,buď raději zticha, jste přikladem úpadku společnosti po roce 1989.

  4. Daniel T
   Daniel T
   Před 9 dny

   @Marty Mělo by Vás zajímat, kdo Vám dává tyto moudrosti a kdo je za to platí,vždyť ona kritizuje ostatní a také se zajímá, kdo je za to platí, takže ona také nemá právo se na to ptát.

  5. Marty
   Marty
   Před 9 dny

   ??? Co to melete za blbosti?🙄 Odkdy SOURKOMÉ OSOBY mimo státní sektor prokazují svoje příjmy? S některými jejími názory nesouhlasím - no a co? A že zdraví lidi, kteří posílají peníze - tak se podívejte na streamy na jiných kanálech, vy exote. Nikdo vás nenutí na to koukat, natož něco posílat (na rozdíl od ČT). Proberte se, kašpare...

 18. Daniel T
  Daniel T
  Před 9 dny

  Jaký je příděl bezdomovců kromě písku, to je snad jediné,co jim snad nikdo nemůže vzít,a co jim poskytly všechny strany za 30 let,jinak je jasné, že nemohou uspět,protože komunisté se spojili se všemi zlodějskými stranami.Opravdových komunistů, kteří poctivě pracovali a přispěli k tomu, co ostatní po roce 1989 rozkradli, už je málo a veškeré snaženi o obnovu této strany je marné.

  1. Daniel T
   Daniel T
   Před 9 dny

   @Marty Zase smůla, nikdo z naší rodiny v této straně nebyl ani v žádné jiné, jsem na rozdíl od Vás myslící člověk,který vidí, kam se dostala tato společnost po 30ti letech, zřejmě patříte k těm všehoschopným,kteři se dokázali zbavit těch, kteři jim neplatili nájmy.Napište mi jedinou výhodu, čeho jsme dosáhli za posledních 30 let, a prosím slušně.

  2. Marty
   Marty
   Před 9 dny

   Á, pán se vybarvil. Jdi zpátky do kanálu, poctivý soudruhu... Mně stačilo, co jsem viděl v roce 87-89 na praxích a brigádách, abych si udělal představu o budoucnosti komunismu. A bude jedině dobře, když tahle strana šašků co nejdříve vymře. Což ovšem bohužel nezabrání novým bolševikům od Bonzáků.

 19. Jaroslav Zapletal
  Jaroslav Zapletal
  Před 9 dny

  Kdo je to ta EU, že mám dělá tak zle? Kde se tu vzala? Spadla z nebe?

 20. Daniel T
  Daniel T
  Před 9 dny

  Pořád nechápu, co mají feťáci společného s komunisty,srovnávat je s těmi komunisty,kteři to mysleli vážně a zajistili lidem slušný život nelze.A ti komunisté,o kterých mluvíte, se už dávno překabátili a jsou v jiných stranách.

  1. Marty
   Marty
   Před 9 dny

   @Daniel T No a nevím jak ty, ale já jsem byl po kupónové privatizace 30k v plusu. A kdybych nebyl blbej, tak jsem mohl být i víc, kdybych brzy neprodal. Svádět svoji NAPROSTOU NESCHOPNOST na jiné je typicky bolševická manýra.

  2. Daniel T
   Daniel T
   Před 9 dny

   @Marty Ten PRD mají už teď lidé okradení všehoschopnými lidmi po “sametové revoluci” a ,kuponové privatizaci,jinak se tito lidé budou mít pořád dobře a budou okrádat dál,zatímco ostatní na ně budou dál pracovat.

  3. Marty
   Marty
   Před 9 dny

   Společné mají chystané OKRÁDÁNÍ poctivých lidí, kdy všichni měli/budou mít všechno a všichni měli/budou mít ve skutečnosti PRD.

 21. Marty
  Marty
  Před 9 dny

  Tak u Procházkové, obhájkyně čečenských teroristů, už nepřekvapí žádné její "pindy"...🙄

 22. Mafian Gamber
  Mafian Gamber
  Před 9 dny

  Když si nemůžeme nechat líbit green new deal tak zvolíte Karolíno SPD nebo Trikoloru a spol.? Jiné strany proti nejsou.....

  1. Hanka Z.
   Hanka Z.
   Před 5 dny

   Zkuste Volný blok

 23. Barbora Bílá
  Barbora Bílá
  Před 9 dny

  Paní Karolíno, ráda Vás poslouchám, ano, také začínám mít problém s Xaverem, už jsem si ho přestala pouštět.

  1. Daniel T
   Daniel T
   Před 9 dny

   Xaver bude paní Barboro asi její sponzor.

 24. Daniel T
  Daniel T
  Před 9 dny

  Fiala se nejvíce znemožnil přátelstvim s člověkem,který přeje ostatním smrt,Novotným.Dalši rozebíráni jeho obleku jako je např při koupáni atd je jen ubohé plácání o ničem.

 25. Daniel T
  Daniel T
  Před 9 dny

  Pan Volný může akorát přivolat voliče, kteři se nechtěji očkovat, ale těch stran je více a mají k tomu i nějaký program a pan Volný má jenom pandemii.Přilákat voliče, že se budu prát o mikrofon jiného poslance,je ubohé.

  1. Ad Ei
   Ad Ei
   Před 6 dny

   Souhlasím.Najděte si Martina Dzurise a ohlasy na chatu.🧐🤔🤥

 26. Martin Štarman
  Martin Štarman
  Před 9 dny

  Mám dotaz. Myslíte že by to Fialovi přemýšlelo víc, kdyby nosil třeba tepláky? Já nevím.

  1. Martin Štarman
   Martin Štarman
   Před 9 dny

   @Viktor Souhlasím.😁

  2. Viktor
   Viktor
   Před 9 dny

   Fialovi by to v teplakach nemyslelo vic, ale taplaky by trefne doplnovaly jeho myslenkove pochody. Ovsem v kapse by musil mit kravatu.

 27. Mafian Gamber
  Mafian Gamber
  Před 9 dny

  Nešlo by zvýšit hladinu zvuku,.)?

 28. Lubomír Řičica
  Lubomír Řičica
  Před 9 dny

  Koho tedy volit? S kým se spojila ODS? S TOP a lidovci! Spojila se s moderními henleinovci, kteří se přátelí se sudeťáky! Když si odpovím na volební kalkulačku z minulých voleb, všechny tyto tři strany končí na posledních místech, od mých názorů se odlišují prakticky ve všem neboli jsou tyto strany pro mě nevolitelné! Piráti a STAN? Rovněž! Nepřekročitelnými požadavky pro mě je zrušení Senátu, omezení poslanců Parlamentu na třetinu, odebrání neodůvodněných výhod poslancům a vyhlášení referenda o vystoupení z NATO a EU! Neboli když vyloučím ČSSD a KSČM a zmíněné koalice, jaká strana mi zbývá? SPD nebo pidistrany, které nemá cenu volit! Takže koho? Za mě nikoho! Napadá mě vtip: Kolik FÉROVÝCH A SLUŠNÝCH politiků se vejde do výtahu? VŠICHNI!

 29. John Joy
  John Joy
  Před 9 dny

  Raději piráty než komouše,ti to tady rozkradli a díky nim jsme 40 let pozadu společně s v4,ale tupý lidé to nevidí stejně jako Stonjeková,po revoluci to převzalo na 30 let duo z prognosťáku a to tady smrdí do dnes...70 let jsme pozadu,to už nikdy nedoženeme...

  1. Daniel T
   Daniel T
   Před 9 dny

   Tady rozkradi všechno jenom komunisté, kteři převlékli kabáty spolu s ostatnimi stranami, obyčejní komunisté přišli zkrátka.Všechny strany se podíleli na rozkrádáni a pomohli jim k tomu i zákony.

  2. Viktor
   Viktor
   Před 9 dny

   Pirati jsou marxisti padesatych let!!!

 30. Karel Nicek
  Karel Nicek
  Před 9 dny

  Volby vyhraje SPD. Jejich perfektní kampaň ještě velmi zamíchá kartami.

  1. Karel Nicek
   Karel Nicek
   Před 9 dny

   @Mafian Gamber Myslím si, že v politice je jistým začínajícím trendem a tahákem kouzlo rázných žen jako například Šilerová, Maláčová, ta blondýna z ANO a podobně. Upřímně všechny tyto ženy jsou mi velice sympatické a dělají razantní trhliny v ideálu ženské krásy, protože tyhle ženský prostě táhnou.

  2. Mafian Gamber
   Mafian Gamber
   Před 9 dny

   @Karel Nicek Mě mrzi, že na sebe narazili ega Okamury a Volného. Bobošíková chtěla do Triko a s Vkm se na tom nedohodli, tak začala Triko okopávat a teď uberou spíše 1% než 5% SPD... Je to velká škoda....Naopak SPD ubere 5% ČSSD - odchody Foldyny, Gawlase a dalších se projeví.... I KSČM ubírá SPD hlasy, je to vlastenecká strana, ale se sociálním akcentem k pracujícímu lidu a ne nepřizpůsobivým, migrantům a nebo menšinám. Hlavně by bylo potřeba aby si voliči ANO uvědomili, že jim Babiš lže, jak hájí naše zájmy v eu v bruselu(místo to se vždycky nechá koupit za prachy pro agrofert a nás zradí!) - to by přineslo hodně hlasů!

  3. Karel Nicek
   Karel Nicek
   Před 9 dny

   @Mafian Gamber podle mého názoru ztrácí jak piráti tak Babiš. Komunistům dlouhodobě už moc nikdo hlasy nedává a sociální demokracie je nad propastí. Myslím si, že SPD bude hodně moc posilovat. Sice ten Volný blok SPD ubere možná až 5 procent a možná právě toto bude důvod proč SPD volby nevyhraje. Já jsem sice jeden z těch málo co když de volit tak hodí hlas Komunistům, ale ač SPD jako protipol komunistů, tak já prostě s SPD skoro ve všem souhlasím. Proto jsem optimistický a jsem přesvědčen, že SPD může volby v pohodě vyhrát i. ČSSD může zachránit už jen Maláčová.

  4. Mafian Gamber
   Mafian Gamber
   Před 9 dny

   Kéž by...., ale i 15% a víc by pomohlo....

 31. Jiří Pospíšil
  Jiří Pospíšil
  Před 9 dny

  vy jste taky pěknej kvádr :D

 32. bob nilpfert
  bob nilpfert
  Před 9 dny

  Monika ho drží,to je logické...když bude tam jak je ,tak ho nemusí moc vidět a myši mají Prvé...😜👍🥂🍾🤣🤣

 33. Vl Malda
  Vl Malda
  Před 9 dny

  Karolíno, proBoha, přestaňte už s těmi přihrávkami, byla tu už jedna "trhlá" se sněháňkami a ta tedy byla. Myslím, že děvče jako Vy má na víc než na přihrávky. :)

  1. Daniel T
   Daniel T
   Před 9 dny

   Ne ,paní Maldo, ona navíc nemá

 34. Guarrdian1984
  Guarrdian1984
  Před 9 dny

  Dalibor samozřejmě super a legenda 80's a mých dětských let. Co se týče green dealu, nedej bože, aby to těm bruselským šílencům prošlo, to by byla zkáza lidstva, bez nadsázky!

 35. Jindřich M
  Jindřich M
  Před 9 dny

  Chodit do nemocnice bez očkování bez jakéhokoliv testu s tím, že budou mít nasazený respirátor, který si možná nesundaji a navštěvovat tak pacienty po operaci s oslabenou imunitou. To jste myslela vážně ?

 36. Casiusoro Gianfranco
  Casiusoro Gianfranco
  Před 9 dny

  kdo tě živí, pro koho prodáváš? Nezávislá, nestraná, nezaujatá.. paráda 🤗 Karolína tričko Stojdeková... Jako bizárek dobrý, ale na silvestra to ještě není. Zaber!

  1. Jarda Přichystal
   Jarda Přichystal
   Před 9 dny

   ​@Jirka Tobola Vy jste slyšel nějaký její názor na politiky v té první části? Prosím Vás jaký. Já ho tam právě neslyšel a proto píšu co píšu. Hele, nechcete si přečíst základní knížky o lidské psychologii a manipulaci, než se pustíme do další debaty, protože já jako nehodlám vyvracet, co jsem nenapsal :-D.....pokud se ovšem nepovažujete za letadlo.... Ona Vás prostě nechává tak vlát volně v prostoru a hlavně plaťte.

  2. Jirka Tobola
   Jirka Tobola
   Před 9 dny

   @Jarda Přichystal No klasika vysvětlení demokratů jak vyšitejch. Je demokracie a každý má právo říct co si myslí v tom se shodneme. Ale označit okamžitě za manipulaci a něco pod úroveň když s něčím nesouhlasím tak přesně takto začíná cenzůra. Dále je směšné argumentovat jak jste napsal kdo tomu rozumí ví o co jde. 💁‍♂️

  3. Jarda Přichystal
   Jarda Přichystal
   Před 9 dny

   @Jirka Tobola Ten systém manipulace je z toho zřejmý. Ten, kdo tomu rozumí ví, o co jde.

  4. Daniel T
   Daniel T
   Před 9 dny

   @Jirka Tobola Myslím, že takto se živit je po úroveň,zejména když kritizuje ostatní.

  5. Daniel T
   Daniel T
   Před 9 dny

   @Lukáš Volf Ne, vysvětlete, proč je blbej.

 37. gody kocian
  gody kocian
  Před 9 dny

  karolino uz mam nejaky cas problem s xaverem.

  1. Ed křibík
   Ed křibík
   Před 8 dny

   o to více do toho kope hejma trosečník- lidi k němu přebíhají..... jemu zbyde směšnost... v radě už také tratí tempo, tam to válí lipovská ,

  2. Guarrdian1984
   Guarrdian1984
   Před 9 dny

   No "zbruselovatěl" nám hoch, dobře že jste si toho taky všiml! ;)

 38. Petr Pischnoth
  Petr Pischnoth
  Před 10 dny

  Karolíno, začínám mít problém s Xaverem...😒

  1. Viktor Adam
   Viktor Adam
   Před 5 dny

   Já také.

  2. Viktor Adam
   Viktor Adam
   Před 5 dny

   No určitě, ale potom se určitě naštve. OVM je fakt žumpa.

  3. AVENALEK
   AVENALEK
   Před 9 dny

   To je v poriadku. Vždy je možné prepnúť na OVM.

 39. Eva Barteková
  Eva Barteková
  Před 10 dny

  Na Kubě to už dávno mají. Auto na povolenku ,sdílené. Stěhování výměnou. Na povolení. Zaleťte si tam ještě na zkušenou. Já tam už byla. Jinak ráda. Asi mi to něco signalizovalo?

 40. Στάθης Μιχαηλίδης
  Στάθης Μιχαηλίδης
  Před 10 dny

  Měla by jsi si něco pročíst o vývoji automobilové technologije či leteckého průmyslu, nebot nakonec i Ty dostaneš ten titul at si pindá či jiný podobný.

 41. Petr Zmolik
  Petr Zmolik
  Před 10 dny

  Chce to mikrofon 🙏🏼 - sekundu co jsem to dopsal slyším “spadl nám mikrofon” 😅😁

 42. Horvi
  Horvi
  Před 10 dny

  Green Deal: 1) průmysl: způsob jako si nechat zaplatit všelijaké inovace a investice z veřejných peněz a ještě získat zelonou PR kartu 2) politici: tak se vyhrotili, že už sami mezi sebou nesmí říct nic jiného než levou vpřed, takže se z takových debilních nápadů stává perpetum mobile ...

  1. Jaroslav Zapletal
   Jaroslav Zapletal
   Před 9 dny

   Energie ze solaru je uz nyni levnejsi nez u uhli.

  2. K 64
   K 64
   Před 9 dny

   @Zlatá Orchidea Ale no tak. Přeci chápeme,jak to bylo myšleno,ne 😁

  3. Zlatá Orchidea
   Zlatá Orchidea
   Před 9 dny

   @K 64 Zatím prší, ve vodě se ananasům daří ? Já nevěděla, že je to vodní rostlina. A v našich pranostikách se říká: Co červenec neuvaří, srpen nedopeče. Takže zbohem úrodo i ti tví ananasy. Ani dotace jim nepomůže .

  4. K 64
   K 64
   Před 9 dny

   Samozřejmě, vše kolem tohoto šílenství je jen a jen o penězích. A to penězích státních,tedy všech poplatníků. Vždyť i Křetínský se angažuje v energetice v Německu právě kvůli dotacím. Proč jinak, že. Vůbec nejde o nějaký rozvoj eko energie,jde jen o státní dotace. Stejně tak byla i řepka. Proto jí jsou všude lány. To není o nějakém Babišovi. Babiš s tím jen uměl zacházet. Až se bude dotovat ananas, začneme ho u nás pěstovat taky.

  5. Josef Brofský
   Josef Brofský
   Před 10 dny

   Green Deal znamená konec topení uhlím a dřevem, konec spalovacích motorů, konec skutečného masa, několikanásobné zdražení elektrické energie, bez záruky plynulosti její dodávky ... znamená, že všichni brutálně schudneme a náš způsob života se vrátí o nějakých 100 let zpět. A proč? Protože údajně snížení CO2 o několik procent zachrání planetu. Od čeho a jak už nám zapomněli říct. Tihle novodobí Zelení Khmerové z Bruseli, jsou smrtelně nebezpeční.

 43. Nikki Grzesnski
  Nikki Grzesnski
  Před 10 dny

  Obavam se, ze jediny skutecne chteny "akt usmireni" kteri Sudet'aci chteji a neustale se snazi o je vraceni majetku

  1. Daniel T
   Daniel T
   Před 9 dny

   Pane Niki,Vaše obavy jsou opodstatněné a Herrman je v tom podporuje pod záminkou přátelství mezi národy.

  2. Viktor
   Viktor
   Před 9 dny

   Sudetackym pohrobkum nacistu, kteri Sudetenlandsmanschaft i zakladali, nikdy neslo o demokraticke Ceskoslovensko. Nikdy se neomluvili za Henleina, K. H. Franka atd. Sudetaci jsou pravne neco jako „Hnedy zahradkarsky spolek „. Nic vic.

 44. Tomáš Sáblík
  Tomáš Sáblík
  Před 10 dny

  Já jako řidič kamionu už asi nedostanu nové auto,ale dostanu pár koní které budu muset přes víkend naučit jak mají fungovat 😃..... Po víkendu náložím třeba lodní kontejner s el.rozvadeci a vyrážím směr Hamburg kde se kontejner naloží na loď a šup do Číny 😂jen nevím kam s koňmi a mnohatunovým nákladem doklapu.....děkuji EU......chce se mi b..t

 45. Tomáš Škuta
  Tomáš Škuta
  Před 10 dny

  Na Green Deal se upozorňovalo už předloni,ale bohužel v tzv.dezinformačních médiích,a mluvilo se fake news a podobně,takže kdo chtěl,byl informovaný,akorát prostě dokud se ta situace a šílené nápady nedotknou většiny lidí a nezačnou je ohrožovat životně,ekonomicky či jinak,tak to nemá ten ohlas ve společnosti.Teď už se snad většině otevřou oči,co se doopravdy děje a kam se vlastně směřuje.....

  1. Lukáš Volf
   Lukáš Volf
   Před 9 dny

   oci se lidem otevrou az vse zdrazi a zivotni uroven pujde dolu...

 46. Michaela Spacalova
  Michaela Spacalova
  Před 10 dny

  Naprosto s vašima nazorama souhlasím. Děkuji děkuji za vás.

 47. Horvi
  Horvi
  Před 10 dny

  To je jasné: Petr Fiala se nenuceně s pontáně v saku i koupe ;-)

  1. Viktor Adam
   Viktor Adam
   Před 2 dny

   A co čekáte? Každý má svůj fetiš.

 48. Karel Janyška
  Karel Janyška
  Před 10 dny

  Je to obráceně. Piráti jdou ve stopách komunistů, jsou to naprdění neomarxáni od herních konzolí, irelevantně vzdělaní. Ostatně jako miliardy lidí na světě, včetně vás, tedy většina blížící se všem. Teorii spontánního řádu a kompozitivní teorii to nezná a chová se to absolutně mylně. Lidský svět řídí nás, ne my jeho... Dzp.

  1. Magnus Equus
   Magnus Equus
   Před 9 dny

   Chyba, piráti jsou klasický náckové, s komunisty mají stejné jen metody, ale okrádat budou ty dole a korporátu cpát prachy horem spodem

 49. exík _cz97
  exík _cz97
  Před 10 dny

  Kdyby nebyly dotace do zemědělství, tak by naše zemědělství zkrachovalo. Převálcovaly by nás Rumuni, Bulhaři a ti, kteří vyrábí levněji. Mimochodem Němci dostanou vyšší dotace než Rumuni. Víš proč, soudružko Stonjeková?

  1. Daniel T
   Daniel T
   Před 9 dny

   exik- cz 97 Kdyby Lux nezlikvidoval zemědělstvi a na úrodných polích se nestavěly budovy pro zboži,které teď kupujeme draze od těch, kteři přes naśe území toto zboží převážeji, nemuseli bychom dostávat podřadné potraviny,které nám sem posílají.Teď vybízíte lidi, aby si sami pěstovali co se dá všude, kde mohou,bohužel už většina lidí nemá kde.

 50. exík _cz97
  exík _cz97
  Před 10 dny

  Poděkujme nejrozvinutějším zemím světa, že nás vzali mezi sebe do EUa živí nás. A už se těším, že vyměním ubohohou Kč, kterou ve světě nikdo nechce, za EURO, kterým platíte na celém světě.

  1. Daniel T
   Daniel T
   Před 9 dny

   @Pavla Strhanova Naprostý souhlas.

  2. Magnus Equus
   Magnus Equus
   Před 9 dny

   Ta EU je tak super, že když jsme do ní vlezly, tak jsme se začali rok co rok rekordně zadlužovat, protože, nás živí, že ? Logika lvl. zvláštní škola.

  3. Vlasta Krivaková
   Vlasta Krivaková
   Před 9 dny

   ‘@Pavla Strhanova

  4. Josef Brofský
   Josef Brofský
   Před 10 dny

   Jediná možnost jak se zachránit je Czexit.

  5. Viktor
   Viktor
   Před 10 dny

   @Pavel z Trhanova To jsme si nerozumeli. Souhlasim s Vami. Ma poznamka nepatrila Vam.

 51. exík _cz97
  exík _cz97
  Před 10 dny

  Dotace EU jsou pro rozvoj našeho chudého státu. Poděkujme všem podnikatelům, kteří je využili. Za Jurečky jsme vraceli 1,5 miliardy.

  1. Daniel T
   Daniel T
   Před 9 dny

   Prosím, neházejte čisla, o tom, co nám EU poskytla můžeme jenom spekulovat

 52. Tom C.
  Tom C.
  Před 10 dny

  Petr Fiala je prodavačem u snědeného krámu, který mu zcela vyjedli Kikina, Topor a jeho parta a nenechali mu tam ani prázdné regály...

 53. Tom C.
  Tom C.
  Před 10 dny

  Myslím ze ty bývali (kování) komunisté (nyní imperialiste) jsou podstatně baziliskovejsi, nežli ti novodobi chudáci komunisté, bez chuti i bez zápachu...😳

  1. Daniel T
   Daniel T
   Před 9 dny

   Musíte mez imperialisty zahrnout všechny strany.komunisté by se sami na nic nezmohli a Vašek Havel si s nimi dobře rozuměl, proto měl fešácký vězení.

  2. Magnus Equus
   Magnus Equus
   Před 9 dny

   @Viktor Jo všechno svoloč co už jejich rodiny kilaborovaly za protektorátu a pak to pekly s komárama a teď jsou velcí demokraté

  3. Viktor
   Viktor
   Před 9 dny

   @Magnus Equus ...myslite sef soudce pan/ soudruh Rychetsky, sef ceske TV Dvorak atd. atd. Je jich dost.

  4. Magnus Equus
   Magnus Equus
   Před 9 dny

   Ale mám radši komunistu co říká že je komunista, než ti co říkají že jsou demokraté, ale přitom propaguji nejhorší politické myšlenky.

 54. Starý známý
  Starý známý
  Před 10 dny

  Kdo volí koalici SPOLU volí i Piráty. ''Kvádro'' Fiala přece říkal, že si umí představit, že budou ty dvě koalice budou po volbách vládnout...

  1. KosovoJeSerbia
   KosovoJeSerbia
   Před 9 dny

   ​@advmkx Tak řekl soudruh antikomunista, který by se chtěl "právě vrátit z Hradu"...

  2. advmkx
   advmkx
   Před 10 dny

   V pořádku.

 55. Eva Kurzweilová
  Eva Kurzweilová
  Před 10 dny

  TO JE FAKT, OD ROKU 2011 BABIŠ LŽE, VŽDY KDYŽ POHYBUJE ÚSTY

  1. Zlatá Orchidea
   Zlatá Orchidea
   Před 8 dny

   @advmkx Ne žádný člověk nemůže lhát dřív než mluvit. A ponaučení mluvit teprve ze strachu před trestem učí lhát.

  2. Eva Kurzweilová
   Eva Kurzweilová
   Před 9 dny

   @Daniel T Z politiků? 0

  3. Daniel T
   Daniel T
   Před 9 dny

   Paní Evo,jmenujte mi někoho,kdo nelže.Děkuji.

  4. advmkx
   advmkx
   Před 9 dny

   @Zlatá Orchidea čím? teď si nejsem jistej jestli nerozumíš slovu lhát, nebo mluvit?

  5. Zlatá Orchidea
   Zlatá Orchidea
   Před 9 dny

   @advmkx Nemá pravdu . A ty napiš ,co jsi tím myslel.

 56. Eva Kurzweilová
  Eva Kurzweilová
  Před 10 dny

  Je to smutné, doufám že nezemřeli po vakcinaci !!!

  1. Zlatá Orchidea
   Zlatá Orchidea
   Před 8 dny

   @Eva Kurzweilová -1

  2. Eva Kurzweilová
   Eva Kurzweilová
   Před 9 dny

   @Zlatá Orchidea 0

  3. Zlatá Orchidea
   Zlatá Orchidea
   Před 9 dny

   @Eva Kurzweilová Ze všech vakcinovaných 94 a kolik by jich zemřelo bez očkování ?

  4. Eva Kurzweilová
   Eva Kurzweilová
   Před 10 dny

   @Lydiemiranda Verdecia 94 mrtvých po vakcině, SÚKL

  5. Lydiemiranda Verdecia
   Lydiemiranda Verdecia
   Před 10 dny

   Bože vy paranoiku

 57. Josef Brofský
  Josef Brofský
  Před 10 dny

  Dnes Like za Green Deal.