TIKI-TAKA: Dozvuky Rangers vs. Slavia a spor mezi Šmicerem a Švancarou

2 328 zhlédnutí 237K
Sport

Odveta mezi Slavií a Rangers vzbudila v posledních dnech hodně emocí. A tak byla samozřejmě i hlavním tématem v TIKI-TAKA. Vladimír Šmicer s Petrem Švancarou se do sebe pořádně pustili. A jak situaci vnímá kouč Petr Rada, který je vyhlášený emotivním chováním?
Jak sledovat O2 TV ► od.o2.cz/vice-o-O2-TV
Nejlepší sportovní program ► www.o2tv.cz/tv/program/​​​​​​
► Web • www.o2tvsport.cz
► Facebook • O2SportCZ​​​
► Instagram • o2tvsportcz​
► Twitter • O2TVSportCZ​​​​

Komentáře

 1. Brawl Boys
  Brawl Boys
  Před 3 dny

  Souhlasím z svancarou

 2. vladimir
  vladimir
  Před 5 dny

  Stejna situace.. Na konci pořadu rekne šmica ze je švanci blazen... Mohl si to odpustit..? Mohl.. Ale neudrzel se.. Stejně jako kudela v 88 minutě... Hold.. Neni to tak lehky pane Šmicer... Takze to moralizovani bych byt vama neresil..

 3. Vít Dörfl
  Vít Dörfl
  Před 5 dny

  Taky za tý kecy dostal Smicer pěknej kartac od fanoušků Slavie a jeho tchán Vizek se Svancarovi za něj omlouval.

 4. jersy
  jersy
  Před 6 dny

  Tak UEFA to vyřešila a myslím že ke všeobecné spokojenosti to nebylo...

 5. Vít Dörfl
  Vít Dörfl
  Před 6 dny

  Šmicer je studenej čumák.

 6. michal lu
  michal lu
  Před 7 dny

  banana

 7. Jenda Kyselí
  Jenda Kyselí
  Před 7 dny

  Tak to UEFA vyřešila....

 8. Miroslav Hrabčík
  Miroslav Hrabčík
  Před 7 dny

  Šmicer je prostě slaboch a posera ...

 9. paolosousse
  paolosousse
  Před 8 dny

  Švancara má pravdu...

 10. tomas marny
  tomas marny
  Před 8 dny

  Takže Kudela dostal 10 zápasů za slova a Kamara 3 za fyzické napadení. Tak tohle je právě rasismus, ale naopak. Pokrytectví zabije celou společnost. Je nutný říkat věci tak jak jsou a ne jinak. A zajímalo by mě kdo je ta "společnost", kerá udává co je správně. LGBT, BLM? Kdo to mezi lidi vůbec tlačí? Proč si máme klekat? Z jakých důvodů? Právě kvůi rasismu naopak. Protože někdo někomu ublíží tak já si mám kleknout a prosit o odpuštění? Takže když někdo někoho zabije tak já jsem taky tak trochu vrah? Vždyť Kamara mohl Kudelu zabít a ještě by Kudelu posmrtně soudili za rasismus...stávájí se z nás nesvobodné loutky. Právě tento tlak vyvolává v lidech nenávist. Ještě je nutné dodat, že podle uefa se hráči nyní vyplatí brutálně napadnout protihráče v poměru 10:3. Uefa asi chce vnést do fotbalu více násilí. Kam tohle povede?

 11. Marian Patek
  Marian Patek
  Před 10 dny

  Šmicerov slovný prejav je katastrofa, obsahovo ešte väčšia.

 12. Zdeněk Brožek
  Zdeněk Brožek
  Před 10 dny

  Švancara klasickej lopata.

 13. Vladimyr Hejnin
  Vladimyr Hejnin
  Před 11 dny

  měli by tomu slavnému finovi(????) promítnout film-horem pádem,ten by se divil

 14. jemes15
  jemes15
  Před 11 dny

  to pošeptání byl jen katalyzátor, ale začala to těmi zákroky Rangers a hlavně tím na Koláře o tom by se mělo bavit především a ne jen o rasismu...

 15. Pirát
  Pirát
  Před 11 dny

  Šeptání soupeři by mělo být zakázaný a je fakt fuk, co mu šeptal.

 16. Lukáš Procházka
  Lukáš Procházka
  Před 12 dny

  3míca mluví o sociální náladě . Ale kdo ji vyvolává ? Amíci a angláni, ti kteří černochy utlačovali a kolonizovali. Jako mám hrát fotbal, nechat si vše líbit a ani si nic neříct od plic ? A proč mu šeptal do ucha? Každý člověk je jiný a má jinou psychiku , jinak zvládá situace. On v křesle machruje . Snaží se ukázat jaká je persona .

 17. soinu foig
  soinu foig
  Před 12 dny

  Švancara 👍👍👍

 18. Otakar Havla
  Otakar Havla
  Před 13 dny

  Žiju na ostrovech a tady to vidí úplně jinak než my. Bohužel. To poklekávaní je i tady sporný ale málo kdo to řekne nahlas. Za Kamarou ale opravdu stojí všichni. Zajímavé je, že se o tom napadení pak po zápasu vůbec mezi lidmi nemluví.

 19. Van Columbus
  Van Columbus
  Před 14 dny

  Pane Šmicere, vy jste hloupý, až to tříská o futra. Je vidět, že jste bývalá kopačka, stejně jako jistý p.Gerrard a nedopatřením jste se dostali do světel reflektorů. Můžete si podat ruce. Možná byste mohl: 1. Jako slávista (možná) být na straně klubu. 2. Vůbec nevíte co Kúdela říkal. Presumpce neviny Vám nic neříká. 3. Když už tak v rámci objektivity počkat na to jak se věc vyšetří. Místo toho říkáte nesmysly, abyste náhodou neurazil bývalého spoluhráče. Co takhle se nebát říct svůj názor a neschovávat se za připitomělá hesla typu "Měl udržet nervy na uzdě." Když protihráč nakopne v zápase spoluhráče do obličeje a potom bezdůvodně do hrudi, to se to radí od stolu. Vy byste mu řekl třeba:"Tak co, Glene, půjdem spolu na golf? Tam se uklidníme" Díky takovým "korektním" lidem jako jste vy je nálada ve společnosti tam kde je. Příště nezapomeňte pokleknout. 👎

  1. soinu foig
   soinu foig
   Před 12 dny

   mohl zabít. To mi vadí, proč se tohle neřeší. Jsem sice Sparťan, ale Kolářovi přeju ať se uzdraví (ale ne do derby 😊). To poslední prosím neberte špatně!

 20. Mostecká gangsterská
  Mostecká gangsterská
  Před 14 dny

  Politika se do sportu netaha.Banda debilu ty fotbalisti

 21. Milan Wolfi
  Milan Wolfi
  Před 14 dny

  Bílý lidé rasizmus a otroctví nevymysleli ,naopak bílý lid otroctví zrušil😉

 22. Milan Wolfi
  Milan Wolfi
  Před 14 dny

  Smrt Rangers a měli by se poklonit za našeho hráče který byl malém při surovém a úmyslném útoku málem zabit.

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   Před 13 dny

   bílý jak mléko a určitě se za to neurazíš.

 23. Milan Wolfi
  Milan Wolfi
  Před 14 dny

  Divím se že Šmíca se diví Šmancarovi.Mrzet by něco mělo max.hráče Rangers za jejich zákroky.Jako proč by jsme si nechat šlapat po zádech a nechat se kopat do obličeje !!!Šmica tomu dá korunu když řekne, taková je doba. Tak proti tomu začněme něco dělat aby ta doba nedospěla do bodu že nebudeš ani říct že je černá noc protože to je rasismus.S Vláďou Šmicou nesouhlasím a zklamal mě. Hodně mě zklamal protože dobře ví jak to je.Jen si nechce dělat problémy a nakonec může jít a klanět se hráčům Rangers oni to urciiiiiite móc ocení.✊⚒️

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   Před 13 dny

   stop a rangers mastnu pokutu a keby to malo zmysel aspon 3 zapasi zavrete ihrisko

 24. rudik king
  rudik king
  Před 14 dny

  noo,a kdyby mi černoch řekl rasisticky,že jsem bílý,..a já ho za to dokopal do krve,..to je jako normální jednání,..na fotbale se řvou i jiné věci,...normální člověk se musí ovládnout,.rasistické urážky jsou na obou stranách a jednání,tmavých magorů je nenormální,...šmicr je lezdoprdelka,..a šeptat nemusíme,můžeme vše říct na férovku,..a dát si dodržky také na férovku,ne zákeřně,...a jakou pošramocenou imič by měla mít slavie,..kdo se choval zákeřně a jako prase???slavie snad???

 25. Josef Bergman
  Josef Bergman
  Před 14 dny

  Mě když někdo řekne , že jsem běloch jak sněhulák , tak mě to ne....e.

 26. Fkfkgkf Fkgkgkgt
  Fkfkgkf Fkgkgkgt
  Před 15 dny

  Banik foreve

 27. bowen voowy
  bowen voowy
  Před 15 dny

  normáně doma... Krásný podvečer všem!!!

 28. Emily An
  Emily An
  Před 16 dny

  mohl zabít. To mi vadí, proč se tohle neřeší. Jsem sice Sparťan, ale Kolářovi přeju ať se uzdraví (ale ne do derby 😊). To poslední prosím neberte špatně!

 29. Roman Roman
  Roman Roman
  Před 16 dny

  Ladu jebe ze ide o gerarda

 30. Tomas Nol
  Tomas Nol
  Před 16 dny

  Nejsem zarytý fanoušek fotbalu,ale přesto jedna poznámka k nejen tomuto případu,co kdyby si celý fotbalový svět připustil variantu,čím lépe placený fotbalista tím větší simulant???A jakýkoliv hráč tmavší pleti toho zneužívá jako cikáni v česku???

  1. bowen voowy
   bowen voowy
   Před 15 dny

   tak aby lidi rozdělovala a ne stmelovala. Vřele doporučuji shlédnout všem, kteří preferují objektivní nestranná fakta před jejich osobními pocity a dojmy. Veritas vincit

 31. JIří Keath
  JIří Keath
  Před 17 dny

  Šmíco ,ty si opravdu ubožák .

  1. Emily An
   Emily An
   Před 16 dny

   Švanci TOP!.....Šmicer sa ukázal ako konformný a servilný blbeček, ktorého gule nosí jeho žena v kabelke!

 32. Lada Lakus
  Lada Lakus
  Před 17 dny

  Černý rasismus tu je..bohužel.ale někdo ho úmyslně vytváří

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   Před 15 dny

   2:56

 33. Marian Mrkvický
  Marian Mrkvický
  Před 17 dny

  Šmicrova Fevoluce tady skončila. Všichni vidí že je to vlezdořiť jako prase.. Bojí se pitomýho pokryteckýho rasistickýho ex-spoluhráče... Je to přizdisráč. Kvůli hnojům jako Šmirc si nás pak UK nemůže vážit když jim do řitě vleze vždycky. Šmicr se tímto stal ostudou fotbalu. Ať se věnuje prachům, svým zbytečným hotelům a zbytečné rodině a neotravuje lidi svou trapnou pozou, uplakánek. A Gerrardovi může napsat sms že mu z řiti vyleze den poté co Gerrard zemře.

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   Před 15 dny

   Švanci TOP!.....Šmicer sa ukázal ako konformný a servilný blbeček, ktorého gule nosí jeho žena v kabelke!

 34. David Knichal
  David Knichal
  Před 17 dny

  Kdybyste náhodou někdy zabrousili na internetové diskuze anglických bulvárů, tak doporučuji vzít s sebou kýbl na zvracení. Tam jsou komentáře, že by z fleku mohli obvinit půlku komentujících z rasismu a někdy i antisemitismu. Neskutečný s..tstorm ze strany anglických nadlidí. Nějaký týpek od nás se tam pokusil argumentovat a nejslušnější odpověď byla Eastern scumbag and your shitty nation. Asi tak. Naprostý fanatismus a nulová sebereflexe

  1. niduoe stre
   niduoe stre
   Před 17 dny

   Rada se chová jak magor při každém zápase a tady dělá že sebe svatého..

 35. soinhu foitu
  soinhu foitu
  Před 18 dny

  mohl zabít. To mi vadí, proč se tohle neřeší. Jsem sice Sparťan, ale Kolářovi přeju ať se uzdraví (ale ne do derby 😊). To poslední prosím neberte špatně!

 36. TUZEXTUZEX
  TUZEXTUZEX
  Před 18 dny

  Sakra pane Šmicer nebuďte pokrytec, a když tak voláte po náhubcích, postavte se čelem po vzoru amerických měst, třeba Evanston v Chicagu se stal prvním místem, které v USA zavedlo reparace Afroameričanům. Pro jednotlivé rodiny bude z městské kasy připraveno celkem deset milionů dolarů za utrpení jejich předků. Nežvanit a otevřít peněženku!

 37. Janci Slota
  Janci Slota
  Před 18 dny

  podla mna je vsetko jasne koudela fakt hlupost zbytocna ocenena rozhodcom zlta karta nesportove spravanie ..typek co zranil kolare 5-10 zapasov stop kamara 10a viac zapasov stop a rangers mastnu pokutu a keby to malo zmysel aspon 3 zapasi zavrete ihrisko

 38. M. Camirek
  M. Camirek
  Před 18 dny

  Momentální sociální náladu ve světě dělají takoví lidé, jako ty Šmicere, kteří se bojí nazvat věci pravým jménem. Že je Kamara černý jak bota, ho nesmí urážet. Je to totiž tak. Ty jsi bílý jak mléko a určitě se za to neurazíš.

 39. Martin Jendrulek
  Martin Jendrulek
  Před 18 dny

  Svanci respekt, Smicer je hyperkorektni posera...

 40. Marek Chaloupka
  Marek Chaloupka
  Před 19 dny

  Smicer se neumi chovat a Svancimu stale skace do reci. Svanci ma pavdu, ze se resi blbevreci na ukor agresivnich cinu a Smica pristoupil na spinavou hru, podporujici obraceny rasismus.

 41. cumpeta
  cumpeta
  Před 19 dny

  Nechápu ty blbý kecy , že měl mlčet apod. Z odstupem jste chytrý jako delfíni ale na place po tom co se tam dělo by z vás nemlčel ani jeden. Je to jen hnusný alibismus a Šmíca jen papouškuje teze poplatné době . Švanci má aspoň svůj názor a nebojí se ho říct.

 42. edeaveide
  edeaveide
  Před 19 dny

  Je hezke, ze podali trestni oznameni kvuli napadeni Kudely, ale mohli ho podat i na Roofa.

 43. Petr Szweda
  Petr Szweda
  Před 19 dny

  Co tam dělal ten Topolánkův rozkuřovač Dejdar? 😃

 44. Bukelos
  Bukelos
  Před 20 dny

  cstree.info/block/video/l9Snu8p8mHrKsro.html&ab_channel=ThomasSowell Zde posílám video od jednoho 90ti letého pána, trvající necelých 10 minut, které bych zařadil do učebních osnov pro žáky základních škol po celém světě. Je jasné, stručné a velmi informativní. Bohužel to se ale nikdy nestane, jelikož dnešní agenda je nastavená tak aby lidi rozdělovala a ne stmelovala. Vřele doporučuji shlédnout všem, kteří preferují objektivní nestranná fakta před jejich osobními pocity a dojmy. Veritas vincit

 45. Verdunkel
  Verdunkel
  Před 20 dny

  Švanci TOP!.....Šmicer sa ukázal ako konformný a servilný blbeček, ktorého gule nosí jeho žena v kabelke!

 46. Lol
  Lol
  Před 20 dny

  2:56

 47. Rosta Tom
  Rosta Tom
  Před 20 dny

  Další skvělý příklad proč nesnášet fotbal. Řeší se kdo, kde, komu, co řekl a jestli mu to, co si všichni myslí, vůbec řekl. Nikdo nic neví, pouze jeden hráč a další o tom jen dlouhosáhle umí kecat. To že našeho brankaře schválně zlikvidovali, o tom nikdo ani necekne. Kdyby kopačka byla nastavena jen malinko jinak, tak je mrtví. Chtěl bych vědět, o čem by se potom mluvilo. (možná snad ani ne) Přeji brzké uzdravení.

 48. Antonin Hornacek
  Antonin Hornacek
  Před 21 dnem

  Rada se chová jak magor při každém zápase a tady dělá že sebe svatého..

 49. Ace2006
  Ace2006
  Před 21 dnem

  neakceptatelný???? Šmicer vydej slova co jsou povolený, blbe... Švancara má v tomhle pravdu, opice sem při fotbale řekl i v KP na bílýho, když už to musím napsat..Neskutečný svět

 50. bofooit gojo
  bofooit gojo
  Před 21 dnem

  Švancara ma pravdu, žijeme v šialenej dobre, a treba to zmenit, zato Smicer ten bude tvrdit že sa tej šialenej dobe musime prisposobit... Švancara 1:0 Šmicer

 51. Kristýna Horká
  Kristýna Horká
  Před 21 dnem

  Švancik má pravdu ses cech nenecháme se řezat Smíci nebuď Pokorný postav se za naše chlapi.

 52. Tomáš Bár
  Tomáš Bár
  Před 21 dnem

  Švanci to řiká dobře, Šmicr je úplně mimo, ať si strčí náladu ve světě do prdele, to je přesně to, na co nesmíme přistoupit. Měl by stát za Slavií a za Kúdelou za každou cenu v týhle kauze, bez žádnýho “ale” a keců. Dement. Kurva bych mu plesknul hned. Se bojí i na dálku, aby si nerozezlil náhodou Gerrarda a už by se u starý gardy Liverpoolu neukázal...

 53. Vladinek Januška
  Vladinek Januška
  Před 22 dny

  Já myslel že žiju ve stření Evropě. Co se člověk nedozví....

  1. bofooit gojo
   bofooit gojo
   Před 21 dnem

   Fakta jsou sice jasný, ale dnešní svět je naruby a tak je jasné, že Slavia to všechno odsere 😡😡😡

 54. LADISLAV Novy
  LADISLAV Novy
  Před 22 dny

  Šmíca je sluníčkař....

 55. Daniel Kubovič
  Daniel Kubovič
  Před 23 dny

  Od Šmicera hodně připosraný názor. Ten si asi taky kleká, ne?

 56. Kari Wrx
  Kari Wrx
  Před 23 dny

  Ten jejich slavnej rasismus je stejnej jako kečup-mužete ho použít vždycky a na všechno!!! Jak se to komu hodí

 57. Tony Tony
  Tony Tony
  Před 23 dny

  Dejdar ať táhne ...šakalovat

 58. Tony Tony
  Tony Tony
  Před 23 dny

  Švancara má pravdu,ve sportu jsou všude vyhrocené slovní slovíčka...je to přijatelné...nebo zavřeme tenisty?...Emoce,navzájem nervy za kontakt atd...vše se dá...pokud to není pernamentní,ale vteřinu něco....v pohoděěěěě

 59. Eric Anderer
  Eric Anderer
  Před 23 dny

  Racist Czech Republic. Always has been that way

 60. Randomik Tarkki
  Randomik Tarkki
  Před 23 dny

  Smica se zastava "zblaznenyho sveta" :D Nikdo nevi, co mu doopravdy rekl. Je smutny, ze se neresi proslaplej oblicej Kolare a prakticky celej zapas prasacka hra Rangers. Tady se resi, jestli nekdo rekl cernymu, ze je cernej. Kdyby cernoch rekl bilymu, ze je bilej, resi se to? Ne. Tohle chtel Svancara tak nejak rict.

 61. Dominico Suarez
  Dominico Suarez
  Před 23 dny

  Ten Dejdar tam zabloudil proč jako?

 62. Martin Solc
  Martin Solc
  Před 23 dny

  Pane Šmicer, postupně, začali prudit už v Praze, v Glasgow je skopali, zlomil lícní kost, rozthli hubu, nepustili do kabin, dali přes hubu, nadávali do zas...rumunů atd.,a podle vás je Švancara blázen? Jste tak priposranej, nebo cvok?

 63. Jan Schwarz
  Jan Schwarz
  Před 23 dny

  Běžte, pánové, do (_!_)!!! Pokud se západ evropy zbláznil, proč ho následovat a plazit se před ním? Pro prachy? Vždyť mnohem větší "rasisti" jsou ti ze západu Evropy vůči východu! Dívají se na nás svrchu a sice nám neříkají do ksichtu že jsme burani ze stepí, ale chovají se tak. A vy se před nima plazíte a klekáte. Chucpe!

 64. niduoe stre
  niduoe stre
  Před 23 dny

  Mrzí mě, že nemám tu správnou barvu pleti. Za všechno bych vás zažaloval a všichni by mě litovali a soucítili se mnou..... Ale bohužel, jsem bílej...

 65. Štefan Jágrik
  Štefan Jágrik
  Před 23 dny

  More toho vo fialovom saku vedľa Dejdara vôbec nenechali dohovoriť nič,,,neviem vôbec o čo tam ide a čo tam vôbec robí Dejdar?? ✌️

 66. Pirát Kalousek
  Pirát Kalousek
  Před 23 dny

  To už ze sportem nemá nic společného!

 67. Michal Studnicka
  Michal Studnicka
  Před 24 dny

  Rada takovej cvok jak hrac tak trenér to uklidnuje?! Dobre mu to Švancara vpálil!

  1. niduoe stre
   niduoe stre
   Před 23 dny

   Západní Evropa je prostě v prdely, rychle pryč z EU.

 68. Jiří Klouda
  Jiří Klouda
  Před 24 dny

  Fakta jsou sice jasný, ale dnešní svět je naruby a tak je jasné, že Slavia to všechno odsere 😡😡😡

 69. Thegreat One
  Thegreat One
  Před 24 dny

  Mám strach že otevřu ledničku a vyskočí na mne Šmicer! Ne že by neměl v něčem pravdu, ale ten strojenej xicht mi už vadí jen při pouhém pohledu!

 70. Martin Tibenský
  Martin Tibenský
  Před 24 dny

  Smicerove názory sú super

 71. nijuo joing
  nijuo joing
  Před 24 dny

  používaný mezi blízkými přáteli a dostal 3 zápasy a 100 tisíc liber pokuty. Z toho mi vychází, že Kúdela dostane poslední cigáro a ... Holt taková je sociální nálada.

 72. Jaroslav Cenek
  Jaroslav Cenek
  Před 24 dny

  Trošku off topic .. kdo se chce o mentálních schopnostech Vládi Šmicra & spol. dozvědět více, vyhledá soutěž "Co na to Češi" kde Vláďa poměrně dost "zabodoval". Ano, je to hloupá TV soutěž pro pobavení se gaučových povalečů .. ale schválně .. vyhledejte, posuďte sami :-)

 73. Josef Grohman
  Josef Grohman
  Před 24 dny

  Nejlépe to řekl Dejdar: Já tě zažaluju 😂 a kdyby bylo zakázané slovo a bylo to blázen tak vyhraje buď Šmicer nebo Švancara

  1. nijuo joing
   nijuo joing
   Před 24 dny

   českýho fotbalu je v prdeli. Až sem jste to dotáhli se svojí korektností a zbabělostí, vydávanou za nadhled

 74. Robik Dandy
  Robik Dandy
  Před 24 dny

  Mr Svacara is a racist and has had all the stupid comments on other players, different skin colors Leave!!

 75. Pavel Baty Novák
  Pavel Baty Novák
  Před 24 dny

  Kopačky nikdy nebyli velcí myslitelé 🤦‍♂️🤣

 76. Matigli
  Matigli
  Před 24 dny

  Tak Láďu už ta přehnaná politická korektnost bohužel taky semlela.Za mě smutné.Už se vidí předsedou FAČRu?Nebude se tam sice tak krást jako do teď, ale nevím jestli to lezení do prdele dnešní doby není ještě horší.

 77. Pedro Wedro
  Pedro Wedro
  Před 24 dny

  Šmicer je moc opatrnej diplomat...Švancara to bere srdcem a polopaticky.......Ja nejsem blazen..ja soom vrtulnik... :)

 78. laskin riubn
  laskin riubn
  Před 25 dny

  Naprostý souhlas se Švancarou. Svět jde do hoven, ale to už delší dobu...

 79. almuharibun
  almuharibun
  Před 25 dny

  jak jste všichni podělaný z toho říkat vlastní názor. záleží kdo je na tom tak moc špatně že zneužívá rasismus aby zakryl svoji neschopnost a agresivitu

 80. Josef Vesely
  Josef Vesely
  Před 25 dny

  Smicer mele hovna

 81. Vik Sa
  Vik Sa
  Před 25 dny

  Souhlasím se Švancarou. Když vás celou dobu zápasu rasí a zraňují vaše spoluhráče, tak ať už vedete nebo ne, přijde chvíle, kdy pohár přeteče a emoce jdou ven. A to rozhodně není chvíle na nějakou politickou korektnost. Soupeř s "uvolňováním svých emocí" celou dobu rozhodně nijak nešetřil. Vážně si tu chceme hrát na to, že slova je bolí víc než fyzická zranění naše hráče? A p. Šmicer mne zklamal. Jak ho tak poslouchám, tak ten by snad křesťansky nastavil druhou tvář aby si do ní mohl soupeř taky kopnout...

  1. laskin riubn
   laskin riubn
   Před 25 dny

   Je dobré to opravdu vidět v kontextu celého zápasu. Po x nesportovních a svinských zákrocích, kdy Rangers mohli na pár měsíců zranit mnohem víc slávistů než jen Koláře už

 82. Pavel Pavko
  Pavel Pavko
  Před 25 dny

  Západní Evropa je prostě v prdely, rychle pryč z EU.

 83. HGM Šperky
  HGM Šperky
  Před 25 dny

  Šmicer povídá co musí, ale jestli to myslí Vážně tak mi ho je líto.

 84. Sněžná tíseň
  Sněžná tíseň
  Před 25 dny

  Souhlasím se Šmicerem, ale i trochu se Švancarou.... ten jen poukázal, že tahle všeobecná sociální nálada ve světě je špatná... Když se postaví na misky vah fyzické napadení a "pošeptání" do ouška, je vždy údajný rasismus NO.1. Ale kde je ta presumpce neviny?

 85. Jan Legierski
  Jan Legierski
  Před 25 dny

  poprve v zivote slysim smicra mluvit rozumne a ne jen absolutni sebezvasty o slavii a poolu... klobouk dolu pane smicer... mam uplne stejny nazor proc mu septal neco do ucha v 87 minute nebo kdy to bylo .... klobouk dolu pred nestranym pohledem na vec

 86. Vylli Tej
  Vylli Tej
  Před 25 dny

  A nejseš?😉 tak by se melo premyslet..na rasismus by nikdo neresil tak jak se dnes resi

 87. Regdu Geht
  Regdu Geht
  Před 25 dny

  Yay!

 88. Divný kytky
  Divný kytky
  Před 25 dny

  Já mám pro hráče Rangers (a pro všechny ostatní bojovníky proti rasizmu) geniální radu: místo poklekávání před zápasem a boje za práva černochů- dávejte 90% svého platu na pomoc chudým v Africe!!!! Tak černochům opravdu pomůžete!!! Vašich keců se nenají!

 89. Drako'
  Drako'
  Před 25 dny

  Napadení Kúdely není ostuda, ale trestný čin! Tohle budou naopak na západě brát jako, "dobře mu tak, neměl mu říkat, že je zku...ná monkey" (i když mu to říct opravdu nemusel). Celej západ se teď bude Kúdelovi smát, že dostal v kabinách "zaslouženě" po čuni! Tak to prostě je a Šmicer je úplně vedle, žádná ostuda Rangers se nekoná. Za nebetyčnou ostudu nebude vnímáno ani nevpuštění Slavie do šaten, ale naopak Slavia, která si tohle všechno nechala líbit a nepodala na toho temnokožce ani trestní oznámení. Od teď už budou po celým světě vědět, že si s námi můžou podobným způsobem kdokoliv vytřít. Náš hráč, když teď na hřišti cokoliv řekne, může být okamžitě obviněn z rasismu a z vítězného zápasu pro naše z toho nakonec bude kontumace a vyloučení mého/tvého týmu z turnaje. Šmicer a další papaláši opět sklapnou uši a veškerý respekt českýho fotbalu je v prdeli. Až sem jste to dotáhli se svojí korektností a zbabělostí, vydávanou za nadhled

  1. Drako'
   Drako'
   Před 25 dny

   @Regdu Geht s lidmi jako Šmicer ale dlouho nebude.

  2. Regdu Geht
   Regdu Geht
   Před 25 dny

   nějak řeší. Ale že vyrukuje někdo okamžitě s rasismem, to prostě my nemáme v povaze, že by se něco takového mohlo stát. U nás je svět ještě díky bohu normální.

 90. Dagmar K.
  Dagmar K.
  Před 25 dny

  Za to jak se Rangers chovali,to mel rict nahlas. 😀

 91. Kerberos
  Kerberos
  Před 25 dny

  Jako zoolog jsem odborník na savce. Po důkladném rozboru jsem došel k závěru, že Kamara není "zasraná opice". Kamara má nedostatečné ochlupení a chová se podstatně agresivněji, než běžná opice.

 92. Honza Karas
  Honza Karas
  Před 25 dny

  Rada Tvl úplně v pohodě :))

 93. old dog
  old dog
  Před 25 dny

  Švanca v T.O P.u...;)))

 94. furtak furtak
  furtak furtak
  Před 25 dny

  Vlado co to meleš ? Dopr.... le kde je naše hrdost . to jako že hráli jak prasata , zničili golmana a my se budem ještě klanět? tak pánové pro to jsem se tady nenarodil. už toho mám plný zuby , proč se naše společnost nepostaví proti černým ? a nejde jen o fotbal , a ted dostanu ban !!!!!!!!!!!!!!

 95. Hafan
  Hafan
  Před 25 dny

  Proč je tam ten pometlo švancara

 96. Heřman Holzer
  Heřman Holzer
  Před 25 dny

  Je dobré to opravdu vidět v kontextu celého zápasu. Po x nesportovních a svinských zákrocích, kdy Rangers mohli na pár měsíců zranit mnohem víc slávistů než jen Koláře už člověk prostě něco udělat musí. A pak už jen záleží na tom, jak moc nešťastná slova použijete, z kterých může protivník vydolovat co nejvíc a vše to obrátit proti vám. Dle mého je celá aféra nesmyslná, přefouknutá a zveličená stranou Rangers.

 97. Petr Urválek
  Petr Urválek
  Před 26 dny

  A hlavne, Slavka vyhrala a to slo, ne?

 98. Petr Urválek
  Petr Urválek
  Před 26 dny

  Byla to klukovina a bohuzel jim dal sanci touhle “ pseudokauzou” zastinit co se skutecne delo na hristi. Vime ze bohuzel ve fotbalu “ucel sveti prostredky” verim ze mu nadaval ale ne do opic.

 99. misuyy fong
  misuyy fong
  Před 26 dny

  Tak si to shrňme Rangers hrají celou dobu jako prasata a Šmicer řekne že to měli hráči Slavie přejít bez jakékoli reakce, ten musí toho Gerrarda milovat.

 100. Franta Pilot
  Franta Pilot
  Před 26 dny

  Celkem divná diskuze...tak dle moderátora bude mít Slávie dlouho poškozenou image....fakt Slávie? tým, který nebyl vpuštěn do šaten z prostor, kde domácí zakryly kamery a potom byl napaden pěstí hráč Slávie ??? - a Šmíco !!! protože si svět hraje na to, že černá je dnes víc jak bílá máme držet hubu a přizpůsobit se ? - no tak to jsi u mě absolutně ztratil podporu....to není fotbalová diplomacie, to je připosranost